A A A Wysoki kontrast

Mobilny Punkt Szczepień - 25.07.2021

Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Pyrzyce!

zapraszam Państwa w dniu 25 lipca 2021 roku (niedziela) w godzinach 14:30 - 17:00 do Mobilnego Punktu Szczepień, który będzie zorganizowany w Pyrzycach przy                        ul. Plac Ratuszowy nr 1 przy wejściu do Urzędu Miejskiego w czasie odbywającej się imprezy 

pn.„Pyrzycki Festiwal Smaków Świata”

 

W Mobilnym Punkcie Szczepień będziecie Państwo mogli się zaszczepić jednodawkową szczepionką preparatu firmy Johnson&Johnson bez konieczności wcześniejszej rejestracji, a jedynie należy być osobą pełnoletnią, posiadać przy sobie dowód osobisty i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.

 

Osoby niepełnosprawne bądź mieszkańcy, którzy mają problemy z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień mogą skorzystać z transportu do punktu szczepień. Wystarczy zadzwonić pod specjalną gminną infolinię od poniedziałku do piątku                    w godzinach 8:00 do 15:00 pod numerem telefonu:

91 39 70 329 lub 607 986 986

wówczas postaramy się zabezpieczyć transport do punktu szczepień lub  zorganizujemy aby Mobilny Punkt Szczepień dotarł do osoby deklarującej chęć zaszczepienia się.

 

Szczepienia przeciwko COVID-19 są całkowicie dobrowolne i bezpłatne dlatego jeszcze raz zachęcam wszystkich do skorzystania z możliwości zaszczepienia                   się w czasie trwania Festiwalu jednodawkową szczepionką preparatu firmy Johnson&Johnson pamiętając, że przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona nas, ale dla naszych bliskich, a pokonanie koronawirusa umożliwi nam powrót                               do normalności.

 

 

Burmistrz Pyrzyc

  (-)  Marzena Podzińska

 


Wywóz nieczystości
Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Segregacja odpadów
Zakład pogrzebowy
Cmentarz komunalny

Kontakt

Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.

ul. Kościuszki 26

74-200 Pyrzyce

tel. 91 579 19 60, fax. 91 570 12 25

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.